O nas

Turbo Żółw Auto Serwis to warsztat samochodowy, który powstał z pasji do motoryzacji. Prowadzony przez profesjonalistów, których wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Kompleksowe naprawy aut wszystkich marek

Turbo Żółw Auto Serwis powstał w 2015 roku. Od początku swego istnienia naszym nadrzędnym celem było zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy uczciwe podejście do przeprowadzanych przez nas napraw, diagnozujemy i doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani klimatyzacją samochodową, wulkanizacją, naprawą zawieszenia pojazdu, wymianą hamulców czy przeglądem okresowym, możecie liczyć na nasze pełne zaangażowanie.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

Warsztat samochodowy

Poszukujesz sprawdzonego serwisu? Właśnie go znalazłeś! Łatwy dojazd na ulicę Strużańską 15 w Legionowie i duży parking sprawia, że bez problemu do nas trafisz.

Wyposażenie warsztatu w profesjonalne narzędzia i ciągłe inwestycje w rozwój pozwalają nam na szybką i rzetelną diagnostykę. Sprawnie wykryjemy usterkę i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania zarówno pod względem technicznym jak i finansowym.

Dbamy nie tylko o samochody, ale i o komfort naszych klientów. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z naprawą Państwa auta. Po przeprowadzonej diagnozie poinformujemy o koniecznym zakresie naprawy i przedstawimy wycenę. Podamy też szacunkowy czas potrzebny na wykonanie usługi.

stanowiska

napraw tygodniowo

lat w branży

pozytywnych opinii Google Maps

Nasz zespół

Każdy mechanik pracujący w Turbo Żółw Auto Serwis posiada dużą wiedzę techniczną i umiejętności praktyczne oparte na doświadczeniu. Pracując w zespole mechanicy wzajemnie się wspierają i wymieniają wiedzą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Piotr

właściciel

Wojciech

Wojciech

mechanik

Łukasz

Łukasz

mechanik

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy.

Zaufali nam

Bądź w kontakcie

Tel. 881 009 000

Tel. 881 000 900

Siedziba

ul. Strużańska 15
Legionowo

Email

warsztat@turbozolw.pl

Pracujemy

Pon-Pt: 8.00 – 18.00

Sob: 8.00 – 14.00